Тренуйтесь говорити легко

Тренуйтесь говорити легко

Порада сьома.
Генератор маячні.
Це коли ви починаєте говорити абсолютні нісенітниці.

“Блакитний слон обережно сідає на пелюстку буденності бо я щойно думав про каву. Корабель. Дурний кораблику, на кого ти чекаєш, не спіши, я хочу з тобою до берегів завтра, кома нуль”. Це я щойно написав усе що спало на думку.

Вперше замислився про це коли на зйомках потрібно було зробити розумну міну та вдавати, ніби розповідаєш щось важливе. Звук не йшов до ролика, але треба щось говорити. Десь на десятій хвилині я відкинув раціональність та почав говорити все що спаде на думку. Тоді ж пригадав, що це класна вправа, аби гарненько запустити мозок та позбутися внутрішніх обмежень. Цьому вчать на акторських курсах.

Навіщо це потрібно? Звісно ж, не треба говорити про слонів на пелюстках прямо на івенті. Це вправа для того, аби ви потім без надмірних зусиль вивільняли думки та швидко створювали теми для розмови.

Як почати? Спочатку без свідків. Походіть по кімнаті та вголос кажіть все, що є у вашій голові. Абсолютно все. Не намагайтеся шукати логіку та говорити розумні речі. Просто набір слів. Чистий потік свідомості. Коли почне виходити – можете тренуватися з друзями. Ви починаєте монолог, друзі продовжують, і так поки не вийде цілковита колективна нісенітниця. Це буде весело.

Врешті, вам буде набагато простіше заводити розмову.

Пробуйте, і все вийде!

lawandevents

Коментарі закрито.