Працюйте над першим враженням

Працюйте над першим враженням

Порада чотирнадцята.
Перші 4 хвилини знайомства справляють 80% враження про людину. Певно, ви знаєте цю штуку, коли перше враження було “ну таке”, а людина врешті виявилася надзвичайною.
Перше враження вдруге не справиш.
Знайомство в чоловіків, найчастіше, починається з рукостискання. Частенько й жінки подають ручку, але ніжніше. Рукостискання чоловіка та жінки, за моїми спостереженнями, за механікою більше нагадує подачу руки чоловіком жінці при виході з транспорту. Вона вкладає своє руку до чоловічої, і врешті виходить обережний контакт рук.
Для чоловіків є кілька правил – тримати руку рівно, а також потискати руку з такою ж силою, як і тиснуть вашу. Тут багато підсвідомого. Рівна рука та однакова сила демонструє рівність вас та опонента. А от дівчата вільні у виборі та жестах.
Також пам’ятайте, що ваша поза завжди віддзеркалює настрій, і навпаки. Зверніть увагу, як ви стоїте коли вам комфортно, коли налаштовані агресивно, тощо, запам’ятайте. За першої нагоди спробуйте потестувати зміну пози за протилежного їй настрою (поза позитивна, а настрій не дуже, і навпаки).
Із часом ви помітите, що необхідну емоцію потім можна буде викликати, просто змінюючи позу.

lawandevents

Коментарі закрито.