Не будьте занудами

Не будьте занудами

Порада двадцять дев’ята.
Не будьте занудами! Те, що працює з друзями та рідними, може не спрацювати з тими, хто зовсім вас не знає.Для незнайомців ви – чистий аркуш, і що вони на ньому напишуть, стане відомо після перших хвилин спілкування.
Подумайте, чи цікаво вам було би слухати себе? Вмикаємо емпатію та уявляємо.
Отже, як бути цікавішим?

Власна думка.
Спершу, подумайте, чи маєте ви її? Конформізм дуже дратує, особливо під час довгих дискусій. Навіть якщо ви спілкуєтеся з відомою людиною, або прийшли на співбесіду, не забувайте про власну думку. Вона демонструє картину вашого мислення, внутрішнього світу. Логіка ваших суджень говорить про те, яка ви людина. Можливо, ви помічали на співбесідах, що коли вам ставлять якесь хитре питання, то інтерв’юеру не так важливо почути правильну відповідь, як хід ваших думок та процес генерування умовиводів? Це ж працює для нетворкінгу.
Не забувайте також, що бути ерудованим – мало, важливо володіти такими знаннями, якими можуть володіти одиниці. Ви унікальні не так у здатності говорити про все та ні про що, як у інформації, якою володієте, та у цікавих висновках, яких можете дійти.

Щирість.
Погоджуватися з думкою співрозмовника, чи ні – виключно ваша справа, та не забувайте про щирість. Ми вже колись писали про неї. Награні емоції, “піддакування”, улесливість: все це чудово видно без зайвих інструментів.
Кожен має право на свою точку зору, а сенс дискусії втрачається, якщо немає опонента. Не варто й відкидати її цілком. Це ж цікаво – вести дискусію з людиною, яка тактовно аргументує та поступово доводить саме свою точку зору.

lawandevents

Коментарі закрито.