Не бійтеся починати

Не бійтеся починати

Порада двадцять шоста.
Зазвичай, інтровертам буває, певною мірою, складно заводити нові контакти. Більш того – це певний виклик для самозаглиблених людей, часом неприємний. От ми й вирішили поділитися з вами деякими порадами від Жакліни Уітмор (эксперта з етикету та авторки тематичних книг):
Контролювати очікування
Слід формувати реалістичні очікування від того, скільки контактів заводити, адже нетворкінг – це про якість, а не про кількість.
Планувати завчас
Інтровертам слід готуватися до зустрічей, продумувати варіанти зав’язки розмови, зокрема – відкриті питання, які потенційно можуть стимулювати розмову.
Визначити час “відступу”
Уітмор вважає, що коли ви самі визначаєте, коли вам слід залишити захід, то й відчуваєте менший тиск. Отже, в таких умовах інтроверти почуваються комфортніше та можуть лишитися на заході навіть довше, ніж планували.
Спільні знайомі
Можливо, замість того, аби з’являтися нізвідки та заводити розмову, краще дізнатися, чи маєте ви спільних знайомих із бажаним об’єктом знайомства, а потім попросити відрекомендувати вас. Таким чином, інтроверту простіше заговорити, та й кредит довіри до нього буде більшим.
Слухати
Інтроверти – чудові слухачі, зазвичай у цьому вмінні вони значно випереджають інших та запам’ятовуються як люди, що цінують свого співрозмовника. А це дуже важлива якість для нетворкінгу.
Не лише слухати, але й говорити про себе
Уітмор вважає, що коли ви ставите багато питань, але не розповідаєте про себе, то у співрозмовника складається враження, ніби ви здійснюєте допит.
Розмова не є грою в одні ворота. Варто розповісти трішки особистого, що не забудеться після того, як співрозмовник залишить захід.
Тренуватися
Починати можна із ситуацій із нульовим ступенем ризику. Це може бути інше місто, де вас зовсім ніхто не знає. Там же можна й відпрацювати усі навички ведення розмови, експериментувати.
Не бійтеся починати, друзі. Все у ваших силах!

lawandevents

Коментарі закрито.