Майте візитку

Майте візитку

Порада тридцять третя.
Окрім самопрезентації, вам слід обмінятися контактами зі співрозмовником.Найперша і найбільша помилка – не зробити цього. Ви серйозно вважаєте, що вас так швидко запам’ятають і одразу шукатимуть у соцмережах? Повірте, люди мають достатньо роботи, аби забути який сьогодні день, що вже й казати про нового знайомого?
Паперові візитівки відходять у минуле, хоча й мають своє місце. Якщо ви говорите із консерватором, то, певно, паперова візитівка стане у нагоді.
Проте, аби скомунікувати зі співрозмовником, можете скористатися електронними візитівками. Такі, щонайменш, існуть у фейсбук месенджері (схожі на qr-код) та, віднедавна, й у Instagram.
Можна надрукувати їх у форматі наклейок та присобачити десь на ноут, або на телефон. Зручніше засканувати код, аніж набирати номер.

До речі, qr-коди – не така вже й непотрібна штука. Чи не в кожному телефоні тепер сканер qr-кодів вбудовано до стокового додатку камери. Візьміть це на озброєння.

Отже, обміняйтеся контактами, користуйтеся новими технологіями, проте не забудьте прихопити кілька паперових візитівок. Все ж, традиція.

lawandevents

Коментарі закрито.