Формуйте своє оточення

Формуйте своє оточення

Порада двадцять восьма.
Ви формуєте своє оточення, а оточення формує вас. Цікава гіпотеза, про яку слід замислюватися час від часу.
Так, оточуючі значною мірою формують вас як особистість. Ви обмінюєтеся мільйонами кілобайтів інформації, знаходите нові захоплення, навички та знання завдяки й іншим, чи не так?
Оточення може відігравати й негативну роль. Відчуваєте, що балансуєте на межі, і щось вас гальмує? Цілком можливо, що це оточення.

Випишіть окремо усіх, із ким ви спілкуєтеся.
Змалюйте портрети кожного з них, опишіть позитивні якості. Далі вам варто визначити, хто з цих людей може тягнути вас до низу, а хто – навпаки. Тепер ви матимете уяву, як розподіляти увагу більш виважено. У нових знайомствах звертайте увагу на життєву спрямованість вашого знайомого: про що він мріє, як бачить мету свого існування, як та чому робить вибір?

Зауважимо, що, звісно ж, найбільші проблеми – у голові людини, тому й створюємо частенько їх самотужки. Але не варто виключати вплив оточення. Крапля до краплі – то й буде море, кажуть.

Для якісного нетворкінгу варто визначитися зі своїм добрим колом спілкування та формувати його розумно, і тоді воно формуватиме й вас.
Ми беремо приклад з інших, вимірюючи ту чи іншу складову за ними, і оточуючі керуються нами, як мірилом людських якостей.

lawandevents

Коментарі закрито.